Wielofunkcyjny niewysypek dla dzieci

Rozszerzanie diety dziecka to wyjątkowy czas dla całej rodziny. Dziecko uczy się nowych smaków i zapachów a rodzice stają na głowie by zachęcić pociechę do próbowania. Czas obcowania z posiłkami można sobie znacznie ułatwić wykorzystując b box niewysypek. Produkt ten ochroni także meble czy podłogi przed rozsypanym lub wylanym posiłkiem. Dodatkowo jest to bardzo skuteczna lekcja samodzielności dla małego dziecka.

Czym jest b box niewysypek?

Niewysypek to kubeczek, który ułatwia dziecku pierwsze obcowanie z produktami żywnościowymi. Samodzielne spożywanie posiłków przez najmłodszych nierzadko kończy się bałaganem i jedzeniem zbieranym z podłogi. B box niewysypek pozwala na samodzielne konsumowanie jedzenia bez ryzyka pobrudzenia lub rozsypania lub rozlania jedzenia.

Niewysypek składa się ze szczelnej miski z dołączoną słomką. Podstawą niewysypka jest szczelna pokrywka, która z jednej strony chroni produkty przed wysypaniem, a z drugiej umożliwia drobnym rączkom sięgnięcie do ukrytego w środku jedzenia. B box niewysypek to także bezpieczny produkt pozbawiony BPA, ftalanów i chlorku winylu.

Stosowanie niewysypka ma także znaczenie dla rozwoju małej psychomotoryki u dziecka. Wyszukiwanie i chwytanie drobnych przysmaków pozawala zająć dziecko na dłuższy czas poprzez ćwiczenia zręczności palców. Im drobniejsze elementy umieścimy w kubeczki, np. orzechy, suszone owoce, drobne kawałki warzyw, tym skuteczniejsze będzie to zajęcie.

B box niewysypek w domu i w podróży

Niewysypek to produkt niezastąpiony zarówno w domu jak i w podróży. Wykorzystywany w domu chroni meble i podłogi przed wysypywaniem lub wylewaniem jedzenia. Niewysypek w podróży pozwala dziecku na samodzielne jedzenie w miejscach publicznych lub środkach transportu bez obaw o konieczność sprzątania rozrzuconego jedzenia. We wnętrzu b box wysypka mogą się znajdować zarówno produkty półpłynne, np. kaszki, jak i sypkie. Dzięki temu można skuteczniej zachęcić dziecko do zdrowych posiłków takich jak drobno pokrojone owoce i warzywa. Samodzielne zjadanie posiłku sprawia dziecku także dużo radości. Ergonomiczny kształt uchwytów pozwala na pewne utrzymanie kubeczka w małych rączkach dziecka. Jednak nawet gdy dziecko zaśnie z kubeczkiem w ręce nie ma obaw, że po przechyleniu zawartość niewysypka znajdzie się na zewnątrz.

B box niewysypek dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia zapasowych słomek. Higieniczne użytkowanie niewysypka ułatwi specjalnie dopasowany czyścik.

Polecane wpisy

About the Author: admin