Odpoczynek dla par – wSPAniały weekend

Zdaniem ekspertów, nic nie wpływa lepiej na związek niż wspólne podróże. Poczucie rozluźnienia i oderwanie od codziennych obowiązków sprawia, że chętniej oddajemy się przyjemności wspólnie spędzanego czasu. Jeżeli dołączymy do tego masaże i zabiegi relaksujące, to można poczuć się jak w niebie.

Oferty ośrodków SPA

Początkowo oferty gabinetów i ośrodków SPA dedykowane były przede wszystkim kobietom. Szereg różnorodnych zabiegów odmładzających, wyszczuplających, rozluźniających i pobudzających stały się tak popularne, że dziś coraz chętniej korzystają z nich także mężczyźni. Weekendowe pakiety SPA dla dwojga, to doskonała metoda na szybkie wakacje i sposób na rozbudzenie w partnerze tego niepowtarzalnego żaru miłości. W ramach oferty można liczyć na nocleg w eleganckim pokoju lub apartamencie, kolację powitalną przy lampce wina i świecach, a także zabiegi dla dwojga wykonywane w danym obiekcie. Do dyspozycji gości bardzo często pozostaje także basen i sauna. W wielu ośrodkach SPA można również skorzystać z tzw. groty solnej i sali fitness.

Pakiety weekendowe

Pakiety weekendowe dla dwojga dostępne są praktycznie przez cały rok. Niejednokrotnie zawierają one dodatkowe atrakcje, których nie znajdziemy w regularnym cenniku. Najlepsze oferty można znaleźć w okresie jesienno-zimowym, tuż po Nowym Roku, a także w czasie tzw. majówki. Warto również zwrócić uwagę na oferty przypadające na okres długich weekendów oraz te, które wypadają „poza sezonem”. I trzeba przyznać, że taki weekend nie tylko zbliża pary, ale i skutecznie pobudza do działania.

Polecane wpisy

About the Author: admin