Dlaczego nerka skiphop to doskonała propozycja dla każdej mamy?

O tym, jak bardzo trudna jest codzienna opieka nad małymi dziećmi wiedzą tylko opiekujące się nimi mamy. Wszelkie komentarze i opinie na ten temat przez osoby niedoświadczające tego na co dzień, są zaledwie muśnięciem tematu, lekki zaznaczeniem jego istnienia.
Właśnie z tego powodu każda mama z utęsknieniem patrzy na choćby odrobinę odciążenia od swoich obowiązków. A taką właśnie możliwość pomocy i wprowadzenia większego spokoju i porządku podczas prac wokoło wychowawczych daje nerka skiphop.

Czym jest nerka-szaszetka od Skip Hop?

 

To jak wygląda typowa nerka w formie saszetki, wie doskonale każdy. Sportowy krój, poręczne rozwiązania i stosunkowo niewielkie rozmiary. Jest ona bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu, jednak nie można się oszukiwać, posiada bardzo wąskie zastosowanie, jeśli chodzi o bycie dodatkiem do kobiecej garderoby.
Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest saszetka nerka skip hop, która bardziej przypomina elegancką torebkę niż zwykłą nerkę o sportowym rodowodzie. Jednak już same liczby ja opisujące świadczą o tym, że jest to rzecz niezwykła. 3 sposoby noszenia, 7 kieszeni, a także pasek, który daje możliwość regulacji aż do ponad 90 centymetrów.

Jak jej można używać?

Konstrukcja i zaprojektowanie tej rzeczy jasno wskazują, że jest to dodatek typowo kobiecy. Nie jednak dla zwykłej kobiety, a dla kobiety wychowującej dziecko. Zauważyć to można, chociażby po większych kieszeniach nerki, w których bez żadnego problemu zmieścić można pielęgnacyjne i ochronne kremy, a także jedna lub dwie pieluszki. Dodatkowo znaleźć tu można poręczne kieszonki na karty lub dokumenty, które sprawiają, że posiadając taką nerkę, można bez najmniejszego problemu pozostawić w domu portfel.
A jeśli jesteśmy przy noszeniu, warto zauważyć, że nerka skiphop posiada aż 3 możliwości noszenia jej. Można ją oczywiście używać jak każdą inną nerkę, ale można również po znacznym rozwinięciu paska stworzyć z niej małą torebkę, która dzięki swojej bardzo atrakcyjnej estetyce doskonale będzie pasowała do większości strojów wyjściowych.

Nerkę od SKIP HOP kupisz w sklepie babystuff pod tym linkiem:

Nerka torebka Skip Hop Greenwich Dusty Rose

Polecane wpisy

About the Author: admin