Dekornik – dekoracje wnętrz na miarę XXI wieku

 

W ostatnich latach szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się fototapety oraz naklejki ścienne. Potrafią one znacząco zmienić oblicze domu lub mieszkania, sprawiając, że staje się ono miejscem przyjaznym, ciepłym i dostosowanym do indywidualnych potrzeb. Na polskim rynku jest wiele firm proponujących naklejki ścienne i fototapety, jednak niewiele jest marek, które proponują klientom tylko produkty najwyższej jakości. W tej kwestii, na tle innych firm, świadczących podobne usługi, zdecydowanie wyróżnia się Dekornik.

Dekornik Marka stworzona z pasją

Dekornik to nie kolejna nudna firma, jakich wiele. To pomysł pary grafików – Kasi Rostkowskiej oraz Macieja Walczaka, którzy pragnęli otworzyć w Polsce internetowy sklep z dekoracjami do domu, inspirowany małymi butikami o podobnym charakterze, którymi zachwycili się w 2008 roku w Paryżu. Większość projektów Dekornika to pomysły Kasi Rostkowskiej, zaś za ich urzeczywistnienie odpowiedzialny jest Maciej Walczak, który zajął się poszukiwaniem maszyn do produkcji fototapet i naklejek.

Dekoracje do każdej przestrzeni

Dla marki Dekornik charakterystyczny jest bardzo szeroki wybór dostępnych produktów. Znajduje się tu wiele propozycji zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Naklejki ścienne oraz fototapety mogą być stosowane zarówno w salonie, przedpokoju, kuchni, sypialni, jak i w wielu innych pomieszczeniach domu. Szczególnie jednak dekoracjami Dekornik zainteresowani są najmłodsi. Firma oferuje szeroki wybór naklejek do sypialni dziecięcych, które zarówno uczą, bawią, jak i po prostu ozdabiają.

Wysoka jakość usług

Dekoracje marki Dekornik to produkty najwyższej jakości, w których przywiązuje się wyjątkowo dużą wagę do szczegółów. Z tego powodu wszystkie fototapety oraz naklejki ścienne są drukowane w wysokiej rozdzielczości oraz na materiałach najwyższego gatunku, zapewniającym im odpowiednią trwałość i odporność na określone warunki. Dodatkowo firma oferuje docięcie naklejki lub fototapety na dany wymiar, a nawet stworzenie swojego własnego produktu.

Polecane wpisy

About the Author: admin